0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

DEN 327.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл., 50/50 Маица 2 Пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.