0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Капрезе Женски Маица Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Летни Блузи Лабава Маица Печатени Туника Блуза Трева Зелена И

Капрезе Женски Маица Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Летни Блузи Лабава Маица Печатени Туника Блуза Трева Зелена И

DEN 239.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Печатени Блузи, Женска Секојдневна Маица,Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цветен Принт/ Печатено Писмо / Печатен Мал Човек Боја : Црна,Сина, Портокалова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL ,3 XL,4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, ПАТУВАЊЕ, ЗАПОЗНАВАЊЕ, РАБОТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Боја За Вратоврска, Женска Градиентна Блуза Со Ленти Од Зебра, Женски Врвови За Туника За Шиење Во Боја4. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.