0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
јас Накит Сребрена Восхитувачка Љубов Јазол Обетки

јас Накит Сребрена Восхитувачка Љубов Јазол Обетки

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Стерлинг Сребрена Восхитувачка Љубов Јазол Обетки Изработени Во Стерлинг Сребро Мерење : Wx H-0.32"x0.32" Чиста 925 Silver Anti Оцрнет Финишхипоалергенскиудобно Вклопување.925 Печаткласичен Дизајн : ова се впечатливи Сребрени обетки. Овие обетки се со класичен дизајн и ќе носат цел живот. Тој е елегантен во дизајнот и од најновата и најпопуларната мода. Овие сребрени обетки се совршени за сите прилики.Изработка : обетките се пример за својствените принципи на убавина, елеганција и стил. Секое парче се испитува за неговото совршенство и совршена завршница.Чисто .925 Сребро : ова парче накит е изработено во Сребро. Секое парче има автентикација .925 печат. Тие се специјално обложени за да ја подобрат неговата издржливост и изглед.Хипоалергично : Среброто Е хипоалергично. Со други зборови, тоа не предизвикува алергии или реакции.Доверба : сакаме да бидете задоволни со секое купување од нас. Ако има проблем со вашето купување, ние сакаме да бидеме 1-ви за да го направиме тоа правилно. 100% Гаранција За Задоволство : 30 дена гаранција за враќање на парите. Класичен Дизајн : Ова се впечатливи Сребрени обетки. Овие обетки се со класичен дизајн и ќе носат цел живот. Тој е елегантен во дизајнот и од најновата и најпопуларната мода. Овие сребрени обетки се совршени за сите прилики. Изработка : обетките се пример за својствените принципи на убавина, елеганција и стил. Секое парче се испитува за неговото совршенство и совршена завршница. Чисто .925 Сребро : ова парче накит е изработено во Сребро. Секое парче има автентикација .925 печат. Тие се специјално обложени за да ја подобрат неговата издржливост и изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.