0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нортлајт во. Палета Светки Елка Здолниште

Нортлајт во. Палета Светки Елка Здолниште

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете ги завршните допири на Вашата Елка со ова здолниште од дрво со бронзени светки од Колекцијата Роза Од Смрека. Ова здолниште од гранично дрво од крзно шерпа додава сјај и уникатен допир на вашиот празничен декор. Совршен за сите видови празнични украси вклучително и украсување дрвја мантија прикажува маси врвови централни парчиња и многу повеќе! Карактеристики : бронзено тркалезно Здолниште За Новогодишна елка Дизајнирано Со граница на крзно Од шерпа Нагласено со бронзена палета ткаенина За Ткаенина кука и јамка затворање На прицврстувачот Препорачано за Внатрешна употреба само упатства За Нега : само Димензии на самото место : 47" Дијаметар Материјал(И) : полиестер/светки/шерпа бронзена палета Здолниште За Новогодишна елка. Акцентирана со граница Со крзно од Шерпа. Место само за чистење; се препорачува само за внатрешна употреба. Мери дијаметар од 47 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.