0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Микрофибер Пешкир ЗА Плажа УЛТРА ЛЕСЕН Боемски Африкански Модел Пешкир За Капење Песок Доказ За Плажа Патување Повеќенаменски Пешкир

Микрофибер Пешкир ЗА Плажа УЛТРА ЛЕСЕН Боемски Африкански Модел Пешкир За Капење Песок Доказ За Плажа Патување Повеќенаменски

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Микрофибер Пешкир ЗА Плажа УЛТРА ЛЕСЕН Боемски Африкански Модел Крпа За Капење Песок Доказ За Плажа Патување Повеќенаменски Пешкир 75 Х 150 Cm Карактеристики : Брзо сушење и супер апсорпција на вода : нашите крпи за плажа се изработени од висококвалитетни материјали од микрофибер, кои брзо се сушат и одлична апсорпција на вода. Користете ја оваа впивачка крпа после капење, пливање и сурфање. Моќната абсорбента крпа веднаш ќе ја апсорбира водата на вашето тело.Лесен, привлечен дизајн : мала тежина, лесен за носење. Оваа голема психоделична крпа е отпечатена во дигитална со висока дефиниција, така што е јасна и нема да исчезне. Нашите персонализирани крпи за плажа привлекуваат око и се одличен додаток за забави во базен и сончање. Големина : оваа голема крпа за капење мери 6 х 6 инчи, 8 х 8 инчи. Идеален за возрасни, деца и адолесценти. Широк спектар на употреба : оваа крпа за капење може да се користи за многу прилики, како што се пикник, забава во базен, па дури и како таписерија за украсување простории. Без разлика дали ја користите оваа крпа за плажа како фрлање патување, ќебе за пикник, крпа за пливање или крпа за капење, ова ќебе за крпи за плажа од микрофибер е најдобрата мултифункционална крпа.[лесно одржување] оваа голема крпа за плажа може да се измие со машина или рака. Се препорачува миење со блага ладна вода и сушење . Оваа уникатна крпа за плажа и патувања е совршен подарок за пријателите, љубовниците и семејството. Висок квалитет и 100% сосема нов.Количина : 1 парче боја : Колорматеријал : Микрофиберзиза : 150 х 75 см / 60 х 30 во што добивате : 1 парче пешкир за Плажа производи поврзани со домаќинството. Боја како што покажува сликата. Издржлив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.