0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мажи Обични Маици Градиент Печатени Маица Долг Ракав Круг Вратот Блузи Маица За Машки Бизнис Работа

Мажи Обични Маици Градиент Печатени Маица Долг Ракав Круг Вратот Блузи Маица За Машки Бизнис Работа

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 112см/44.09" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 65см/25.59" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 16 ЕУ : 46 БИСТА : 122см/48.03" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 66см/25.98" Должина : 72см/28.35" Големина : xl сад : 18 еу : 48 биста : 132см/51.97" рамо : 51см/20.08" ракав : 67см/26.38" должина : 75см/29.53" Големина : ххл сад : 20 еу : 50 биста : 142см/55.91" Рамо : 54см/21.26" ракав : 68см/26,77" Должина : 76,5 см/30,12" Големина : хххл сад : 22 еу : 52 биста : 152см/59,84" Рамо : 57см/22,44" Ракав : 69СМ/27,17" должина : 79,5 см/31,30" пол : менокација : Дневен И Домашен стил : мода и рекреативна сезона : летен НАТПРЕВАР : врвовите НА МАИЦИТЕ може да Се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, Шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Прилики : оваа секојдневна кошула е убава за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и летна облека.Тип на шема : Стил На Печатење : Секојдневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Соодветна За спорт, бејзбол,плажа, атлетик, тренинг,бизнис, дневен фустан и секојдневни прилики. Маици и ви носи едноставен и без напор стил заедно со удобност со костум за сите секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, пешачење на плажа,одмор итн. Изгледате убаво додека ја задржувате леснотијата на движење и додавате удобност. Секојдневен Стилски Основен Краток/Долг Ракав Мода Лесна Маица. Удобни и машки кошули секојдневна стилска секојдневна облека, многу голема еластичност. Погоден за : спорт, бејзбол, плажа, атлетик, тренинг,бизнис, дневен фустан и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.