0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки Чорапи Гроздобер Чипка Еднобојна Двојна Игла Пролет Aut Средината На Бутот Чорапи

Девојки Чорапи Гроздобер Чипка Еднобојна Двојна Игла Пролет Aut Средината На Бутот Чорапи

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : М Препорачана возраст : 3-5 Години должина на дното На чорапот : 14 см/5,51 "Погоден За : Мала Големина : Л Препорачана возраст : 5-8 Години должина На дното На чорапот : 16 см/6,30 " Погоден За : Мала Големина : XL Препорачана возраст : 9-12 Години должина На дното На чорапот : 18 см/7,09" Погоден За : Пакет За Мали Деца Вклучуваат : Пар Чорапи. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Во Зима. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.