0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фатуов Кабел Плетени Кардиган Жени-Еднобојни Денешни Зделки Секојдневен Јакна Со Долги Ракави Со Long И Зима Зелен Кардиган За Жени Л

Фатуов Кабел Плетени Кардиган Жени-Еднобојни Денешни Зделки Секојдневен Јакна Со Долги Ракави Со Long И Зима Зелен Кардиган

DEN 375.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

62" Должина На Грбот : 106см/41.73" Големина : М Големина.13" Големина : Л Големина.94 "Ракав : 63см/24. дозвола под 10. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. На Продажба. Одлични подароци за жени. Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. Забелешка : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Црн Петок Дозвола. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.91" Големина : ХХЛ Големина. На Дозвола.20" Должина На Грбот : 110см/43.80" Ракав : 61см/24. Информации за производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Најлон, Тип На Шема На Спандекс : Стил На Цврст Ракав : Редовна Дебелина на Ракавот : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Со Целосен Ракав вклучува : 1*Женски Капут.Гроздобер дизајн прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно.22 "Ракав : 60см/23.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.