0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шулемин Ролна Божиќни Подароци Етикети Самолепливи Personal Дедо Мраз Снежни Луѓе Божиќна Елка Празник Налепница За Етикета За Подароци Торба

Шулемин Ролна Божиќни Подароци Етикети Самолепливи Personal Дедо Мраз Снежни Луѓе Божиќна Елка Празник Налепница За Етикета

DEN 143.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Опис : етикетите За овој божиќен подарок се самолепливи, што е погодно за украсување подароци без потреба од други лепила.Можете да го напишете вашиот благослов на овие етикети за да останете присутни, што може да го направи вашиот подарок личен и уникатен.Направена со хартиен материјал, Оваа божиќна налепница е еколошка и густа.Должината на овој лист со налепници е 9,3 см, а ширината е 8.3cm.It е погоден за да се држите на пакетот за подароци За Време На Божиќ.Име на предметот : Етикети За Божиќни Подароци Материјал : Карактеристики На Хартија : Симпатична, Симпатична, Прекрасна Големина Детали : Големина : 9,3 см х 8,3 см/3,66 "х 3,27" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Ролна Етикети За Божиќни Подароци оваа етикета За божиќни подароци е самолеплива, што е погодно за украсување на сегашноста без потреба од други лепила. Можете да го напишете вашиот благослов на овие етикети за да останете присутни, што може да го направи вашиот подарок личен и уникатен. Направена со хартиен материјал, Оваа божиќна налепница е еколошка и густа. Должината на овој лист со налепници е 9,3 см, а ширината е 8,3 см. Тоа е погодно за вас да се држи на подарок пакет за Време На Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.