0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Заптивката на тркалата Одговара изберете: 1989 - ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 1992-ТОЈОТА ПАСЕО

Заптивката на тркалата Одговара изберете: 1989 - ТОЈОТА ТЕРСЕЛ, 1992-ТОЈОТА ПАСЕО

DEN 1039.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Skf тркала печат е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме заптивки за тркала за речиси секој автомобил на патот денес. Печатот НА ТРКАЛАТА SKF е достапен за употреба на и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. СКФ 21048 Тркало Печат Одговара Изберете : 1989-1998 ТОЈОТА ТЕРСЕЛ 1992-1997 ТОЈОТА ПАСЕО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.