0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Чанти Модни Чанти Чанти Врвна Рачка Торбички За Работа Торби За Рамо

Женски Чанти Модни Чанти Чанти Врвна Рачка Торбички За Работа Торби За Рамо

DEN 719.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Исто така, еколошки и безбеден за носење. Повод и Празници : Може да се користи како торба/торба за рамо/чанта. Материјал : стп кожа. Боја : бела, жолта, црвена, зелена, црна, избрана бела, избрана црвена, избрана зелена, избрана жолта, избрана црна, избрана каки, каки. Совршен за дома, плажа, одмор, активности на отворено, шопинг, состаноци, патувања, училиште итн. Ремени за рамо : вкрстено тело, прилагодливо и одвојливо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.