0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сенка И Коска Без Ожалостени Без Погреби Групни Панели Премиум Маица

Сенка И Коска Без Ожалостени Без Погреби Групни Панели Премиум Маица

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сенка И Коска Без Ожалостени Без Погреби Групни Панели Премиум Маица Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 58% Памук, 42% Полиестер . Увезени . Повлечете го затворањето . Машинско Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.