0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
адвиикд Високи Белешки Клин Подигање Топло Ретро Долги Чевли Високи До Колена Пумпи Пумпи Стадо Пумпи За Фустан Со Средно теле Ниска Пета

адвиикд Високи Белешки Клин Подигање Топло Ретро Долги Чевли Високи До Колена Пумпи Пумпи Стадо Пумпи За Фустан Со Средно теле

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Високи Ноти Клин Подигање Топло Ретро Долги Чевли До Колена Чизми Чизми Стадо Буци Чизми За Фустан Со Средно теле Ниска Потпетица Метод На Затворање : Материјал за лизгање : Висок Стил На Гумена Пета : Супер висок1 Пар Чевли Платформа Висока : 1,5 см/0,6"Стил На Пети : Кружен Прст 3.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен апсорпционен ѓон, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 5.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Специфики на предметот : Горен Материјал : Висока Пета За Чевли : 7см/2,8 "Висина На Платформата : 1,5 см/0,6". Чевли Пета Висока : 7см/2.8". Висок Стил На Пета : Супер Висок. Единствен Материјал : Гума. 3.Гумен Ѓон : Лесен, Нелизгачки, Одличен Апсорпционен Ѓон, Ве Тера Да Одите Постабилно И Да Стоите Со Часови, Без Никаков Напор или Нерамнотежа. 4.Забелешка : Ознаката За Големина На Чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. 5.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Варира Од Горенаведеното .Специфики На Предметот : Горниот Материјал : Стадо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.