0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ацделко Турбополнач Интеркулер

Ацделко Турбополнач Интеркулер

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Acdelco turbocharger интеркулер изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме интеркулер за турбополнач за речиси секој автомобил на патот денес. Интеркулерот acdelco turbocharger е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Acdelco 21487 Турбополнач Интеркулер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.