0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
- Фактор Хармоничен Стабилизатор, 8. оз

- Фактор Хармоничен Стабилизатор, 8. оз

DEN 479.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајниран за супериорно амортизирање на звукот и вибрациите. Вклучува Х-Фактор шок блок технологија Со Метјус Хармоничен Стабилизатор. Х-Фактор Хармоничен Стабилизатор, 8,5 мл : Дизајниран За амортизација на звукот и вибрациите. Вклучува Метјус Хармоничен Стабилизатор. Квалитетен дизајн за конзистентни перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.