0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Акција Влијание ИМП 21оз Знак

Акција Влијание ИМП 21оз Знак

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Акција Влијание ИМП16 21ОЗ Знак Совет : 13мм, 10 слоевит вакуум запечатен комерцијален врв на кожата На свиња Ферул : 1" влакна ленено обрачно Вратило : 29" хардрок јавор, 10 - 12" про конус, Месинг Игла За вметнување : 5/16х18 Јака : јака Од нерѓосувачки челик со црн композитен прстен и тенок сребрен прстен во подлактицата : Завиткајте : Подлактица : Црн ОБОЕН јавор Со црвен ориентален змеј дизајн задник ракав : црн обоен јавор со црвен ориентален оган и сонце Дизајн задник Плоча : Црн Композит со Метален Сребрен Амблем браник : црна гума дополнителни информации овој знак е променлив за тежина Со завртки за тежина На акција. Број на модел ВБАКТ. Овој знак не доаѓа со заштитници на зглобовите. Ние предлагаме акција Заеднички заштитници модел # JPAC . Овој знак не доаѓа со продолжување. Ние го предлагаме EXCX5. Овој знак не доаѓа со случај. Гаранција : 1 Година Произведува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.