0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стрипови ТВ - Дц Суперхерој Девојки - Група Ѕид Постер, 22.375 34

Стрипови ТВ - Дц Суперхерој Девојки - Група Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 351.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Осветлете ја секоја просторија со ОВОЈ Дц СТРИП ТВ - Дц Суперхерој Девојки - Група Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни ДЦ СТРИПОВИ ТВ - Дц Суперхерој Девојки - Група Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.