0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џекал Риболов НЕКО ФЛИК 5. ЦРВЕНИ Црви [JNEFLK58-WR]

Џекал Риболов НЕКО ФЛИК 5. ЦРВЕНИ Црви [JNEFLK58-WR]

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Филмот Неко беше дизајниран со подебела глава, совршен за тежина на ноктите. Оваа мамка, исто така, се одликува со формула за високо десити што овозможува подолги растојанија на леење. Филмот Неко беше дизајниран со подебел дизајн на главата, совршен за тежина на ноктите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.