0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
BluBird BLBBSWR1250HRS 0. во. фт. Блузеал Стигнале Вода Црево Ролна

BluBird BLBBSWR1250HRS 0. во. фт. Блузеал Стигнале Вода Црево Ролна

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГО НАМОТУВАЈТЕ ЦРЕВОТО ЗА ВОДА!!! Доаѓа со целосно црево што може да се повлече, 50 стапки, 1/2-инчен, кое поддржува до 500 максимални ПСИ. Што ви овозможува да се справите со широк спектар на проекти. Нашите тешки месинг фитинзи му доделуваат на производот најдобри можни карактеристики на целиот пазар. Цревото за автоматско повлекување го задржува вишокот црево надвор од работниот простор и го заклучува на место во различни интервали. Совршен За Домашна И Гаражна Употреба. Најлесното, Најсилното И Најфлексибилното црево За Вода се справува Со Топла Вода од 212°F И останува флексибилно Во -50°F. Влез И Излез 3/4" ГХТ, озон, УВ И Отпорен на Кинење. 9-Режим Метал Спреј Млазницата за чистење, градинарство и различни работни места + Црево Ролна Вртливата Монтирање Во Кутија (140° - 70* во секоја насока). Совршен за монтирање на страната на Вашата Палуба, во Вашата Продавница или вашата фарма. НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ГО НАМОТУВАЈТЕ ЦРЕВОТО ЗА ВОДА : ролната на цревото на блузеал доаѓа со целосно повлечено црево, 50 стапки, 1/2 инчи 500 максимално пси црево. Нашите тешки месинг фитинзи му доделуваат на производот најдобри можни карактеристики на пазарот. МАЗЕН СИСТЕМ ЗА ЗАПЧАНИЦИ : металната ролна за црево што може да се повлече На Авагард има непречено автоматско премотување назад 12 точки за заклучување на запчаникот што ви овозможува да заклучите на различни должини. НАЈЛЕСНО, НАЈСИЛНО, НАЈФЛЕКСИБИЛНО : цревото За Вода се справува со топла вода од 212°F и останува флексибилно Во -50°F. Влез и излез 3/4" GHT, озон, УВ И отпорен на грчеви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.