0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Барби Модата Барби Кукла-Топла Розова Фустан

Барби Модата Барби Кукла-Топла Розова Фустан

DEN 527.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Барби Мода Барби Кукла-Топла Розова Фустанбарби Мода Барби Кукла-Топла Розова Фустанбарби Барби Мода Барби Кукла - Жешка Розова Фустан. Убава, висококвалитетна модна кукла за игра или колекционер за возрасни. Неверојатни детали во дизајнот на куклата и облеката. Доаѓа со сите наведени додатоци и упатства. Ве молиме погледнете го пакувањето или сликите за вклучени додатоци. Повеќето кукли доаѓаат со чевли и накит. Сите нови во кутијата кукли се облечени во сложено детална облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.