0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Болдер Чист Гел За Миење Садови, Грејпфрут Калинка, оз

Болдер Чист Гел За Миење Садови, Грејпфрут Калинка, оз

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој сапун за садови базиран на растенија е цврст за остатоците од храна, но сепак нежен за рацете. Сапунот за Садови од Портокал валенсија се бори против маснотиите и моќта преку цврста, исушена храна без фосфати, фталати или груби хемикалии. Формулата за чистење исплакнете резултира со нула остатоци, така што вашите садови, чаши, прибор, тенџериња и тави, кристал и керамика ќе бидат пискливи чисти. Валенсија Портокаловиот мирис ќе ја исполни вашата соба со светла, свеж мирис. Без разлика на се, вашите садови, чаши, прибор, тенџериња и тави, кристал и керамика ќе бидат пискливи чисти. ЕПА Побезбеден Избор Одобрениот сапун за садови е без парабени, без фосфати, БЕЗ СЛС и без триклосан. Болдер Чист Сапун За Садови, По 1 (Количина) Овој сапун за садови со висока суспензија, базиран на растенија е тежок за остатоците од храна, но нежен за рацете. Сапунот за Садови од Портокал валенсија се бори против маснотиите и моќта преку цврста, исушена храна без фосфати, фталати или груби хемикалии. Формулата за чистење исплакнете резултира со нула остатоци, така што вашите садови, чаши, прибор, тенџериња и тави, кристал и керамика ќе бидат пискливи чисти. Валенсија Портокаловиот мирис ќе ја исполни вашата соба со светла, свеж мирис. Без разлика на се, вашите садови, чаши, прибор, тенџериња и тави, кристал и керамика ќе бидат пискливи чисти. ЕПА Побезбеден Избор Одобрениот сапун за садови е без парабени, без фосфати, БЕЗ СЛС и без триклосан. Болдер Чист Сад Сапун, 1 Секој (Количина).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.