0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Raybestos 8024R Професионална Одделение Кочница Барабан Одговара изберете: 1997-CHEVROLET ПРИГРАДСКИ, 1988-CHEVROLET GMT-400

Raybestos 8024R Професионална Одделение Кочница Барабан Одговара изберете: 1997-CHEVROLET ПРИГРАДСКИ, 1988-CHEVROLET GMT-400

DEN 639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Raybestos 8024r Професионална Одделение Кочница Барабан [Автомобилски] Одговара Изберете : 1983-1991,1997-2000 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1988-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1983-1991,1998-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1989-2000 ГМЦ СИЕРА 1997-1999,2001-2002 ШЕВРОЛЕТ Експрес Г2500 1983-1986,1988-1996 шевролет Г30 1983-1986 ШЕВРОЛЕТ К20 1984-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц20 1987 ШЕВРОЛЕТ В20 1987 ШЕВРОЛЕТ Р20 1989,1995 ГМЦ ВАНДУРА 1996-2002 ГМЦ Савана 1983-1986 Гмц к2500 1983.1985.1992-1993.1996 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН 1986.1988.1994 ГМЦ ЦУТАВЕЈ ВАН 1984.1986 ГМЦ Ц2500 1987 ГМЦ В25 КОНВЕНЦИОНАЛЕН 1988 ГМЦ ГМТ-400 1990 Гмц Рели Вагон / Ван 1987-1989 гмц р25 конвенционални 1996 шевролет г20 1989 ШЕВРОЛЕТ Р2500 1983-1989 ШЕВРОЛЕТ П20 1983-1989 ГМЦ ВРЕДНОСТ КОМБЕ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.