0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Неума неустилинг Коса Мус За Мултикултурна Коса, мл 6. оз

Неума неустилинг Коса Мус За Мултикултурна Коса, мл 6. оз

DEN 359.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Неума неустилинг Мус За Коса, специјално изработен за мултикултурна коса. Ова шише мус за коса е вашиот клуч за постигнување совршен стил додека ја храните и подобрувате природната убавина на вашата коса. Неума е посветена на создавање еколошки производи со квалитет на салони кои се грижат за различни типови коса. Овој мус не е исклучок, обезбедувајќи бестежинско држење и волумен додека го одржува интегритетот и здравјето на вашата коса. Со својата чиста, веганска и без суровост формула, можете да уживате во стилско искуство што се усогласува со вашите вредности. Разновидност На стилизирање : Мусот За Коса Neuma neustyling нуди разноврсни опции за стилизирање, од дефинирање кадрици до создавање обемни, трајни стилови. За Мултикултурна Коса : Специјално формулирана за да ги задоволи уникатните потреби на мултикултурната коса, оваа мус ја подобрува нејзината природна убавина и текстура. Држење без тежина : Обезбедува држење без тежина што го одржува вашиот стил на место без вкочанетост или крцкавост. Хранлива Формула : Натопена со хранливи состојки, помага во одржување на здравјето и интегритетот на вашата коса додека ја обликувате. Еколошки : Неума е посветена на одржливост, користејќи чисти состојки и еколошко пакување за да го намали влијанието врз животната средина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.