0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хартија и Плик Бебе Сини Сатенски Ленти, 1,5 во 25ид, Пакување

Хартија и Плик Бебе Сини Сатенски Ленти, 1,5 во 25ид, Пакување

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Џем Хартија И Плик Лента е совршен додаток што треба да го имате при рака за сите подароци или украси на кои им е потребен дополнителен допир на елеганција. Постојат многу големини и живописни бои кои овозможуваат оваа лента да се користи во различни занаетчиски проекти и пакување подароци. Со големина од 1,5 во х 25 јарди, можете да ја вклучите оваа сина лента во вашите празнични и сезонски украси или да ја користите за надградба на подароци за свадба, роденден и туш за бебиња. Направена од полипропилен, оваа лента може да се направи стилски лак што може да се додаде во корпите за покани за венчавки и подароци. Секоја лента се продава поединечно и е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Од празнични празнични украси за забави до тушеви за бебиња, Оваа Пластична Лента Од Џем Хартија е неопходна за да ја имате во вашиот занает и колекција за давање подароци. Џем Хартија И Плик Бебе Сина Лента. Големина : 3 во x 55 yd. Количина : 1/Пакување. Достапно во големини на асортиман и живописни бои. Поставете калем што го олеснува складирањето за подоцнежна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.