0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Мали Фенси Топка Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Бело Злато Мали Фенси Топка Пост Обетки

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Украсете ги ушите со овие 14 каратно бело златни фенси обетки со топчести обетки. Овие топчести обетки од 5,5 мм прикажуваат исечен дизајн за да дадат привлечен и шармантен изглед. Овие обетки се прицврстени со спојки за објавување и туркање назад за да понудат правилно и совршено држење.Метална Тежина : 0,91 грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Фенси Обетки Со Топчести Обетки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 5,5 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14к Бело злато, Пост, Отсечени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.