0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мачрус Фрост Раш Чинија Санка Со Зафати Од Пена и Ремени За Влечење По Угорнина-Големи Зимски Снежни Санки На Арктикот Со Рачки за Мали Деца, Деца и Возрасни

Мачрус Фрост Раш Чинија Санка Со Зафати Од Пена и Ремени За Влечење По Угорнина-Големи Зимски Снежни Санки На Арктикот Со Рачки

DEN 359.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа функција го олеснува враќањето на снежната санка на ридот за уште една рунда санкање и часови забава исполнета со наплив. Нашите санки за чинии се внимателно спакувани, затоа очекувајте санки без гребнатини и оштетувања по пристигнувањето! Оваа зимска снежна санка е лесна што го олеснува носењето или влечењето и помага да се создадат перформанси со голема брзина. Удобно И Топло Држење-санката за чинија е обликувана со странични рачки и вклучува дополнителни капаци од пена за удобно, топло и лесно држење што обезбедува максимална контрола и стабилност. Пластичната санка е изработена од нетоксичен и ултра густ пластичен материјал за снежни санки, кој е направен да трае низ многу снежни бури и зимски сезони. Голема Големина - оваа снежна санка е доволно голема за деца и возрасни, така што можете да уживате во санкање со целото семејство, ограничување на тежината од 250 Килограми. Со масно дно, има помалку триење што создава непречено и брзо возење за сите возрасти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.