0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Брзина-Про Главната Лого Во Собата Одговара изберете: 1971-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН, 1966-OLDSMOBILE CUTLASS

Брзина-Про Главната Лого Во Собата Одговара изберете: 1971-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН, 1966-OLDSMOBILE CUTLASS

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Брзина-Про ја испорачува потребната моќност и вредноста и квалитетот што ги заслужувате. Без разлика дали трчате на патеката, бркате трофеи на лентата или само крстарите по патот, сметајте На Брзина-Про за да обезбедите најдобра вредност во компонентите На моторот Hp H14 супер должност легура материјал. Најдобар материјал од бронзена легура. Нема флеш калај позлата. Екстремна отпорност на замор и сила. 3/4 Жлеб. Силиконските честички помагаат во полскиот весник на коленестото вратило (го намалува абењето за време на работата). Одговара Изберете : 1971-1976 OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН 1966-1976 OLDSMOBILE CUTLASS 1966-1967,1969-1976 OLDSMOBILE ДЕЛТА 88 1966-1976 OLDSMOBILE TORONADO 1966-1976 OLDSMOBILE 98 1967-1968 oldsmobile delmont 1975-1976 OLDSMOBILE CUTLASS САЛОН 1970-1972,1974-1975 OLDSMOBILE CUTLASS ВИСТА 1966 OLDSMOBILE STARFIRE 1971-1976 OLDSMOBILE СОПСТВЕНИ КРСТОСУВАЧ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.