0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Планински високи органски овластени органски одлични северни грав, - торбички торби

Планински високи органски овластени органски одлични северни грав, - торбички торби

DEN 631.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Планински високи органски овластени органски големи северни грав или грав канелини (имињата се заменливи) најчесто се јадат низ целиот свет и се богат извор на витамини од влакна и Б. Тие исто така се одлична замена за месото како извор на вегетаријански протеини. Тие имаат голем број здравствени придобивки, вклучително и намалување на холестеролот, намалување на нивото на шеќер во крвта и зголемување на здравите бактерии на цревата. Што е најважно, тие вкусуваат одлично! Шест (6) 5 lb. торби - 6 сметаат одлични за чили, супи, салати и тако. Здрав извор на јаглени хидрати. Без маснотии и храна без холестерол. Сертифициран органски и не-ГМО. Купете на големо и зачувајте!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.