0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Приврзок за крст од не'рѓосувачки челик за мажи

Приврзок за крст од не'рѓосувачки челик за мажи

DEN 223.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Носете знак на вашата вера со гроздобер стил не'рѓосувачки челик гужва тон на крстот. Ова потресено парче има историски изглед кон него. Gunmetal јонски позлата му дава на овој вкрстен приврзок необичен, но сепак фасцинантен воздух. Вкрстените приврзоци се безвременски додатоци со благослов за заштита-идеален подарок за мажи за секоја пригода, може да биде Денот на таткото, Денот на вineубените или за присуство на само-затоа. Издржлив затворач на јастог на јастог на ланец на тротоари од 24 инчи го обезбедува приврзокот, така што никогаш не треба да се грижите за тоа да го изгубите. Приврзокот и вклучениот ланец од не'рѓосувачки челик се издржливи и отпорни на оцрни. Додадете го овој приврзок во вашата колекција за стил и квалитет што им конкурира на поскапи парчиња. Тип на накит : Мода, вкрстено приврзок. Боја : Гуметална сива боја. Заврши/позлата на накит : Мат, Gunmetal јонски издвојување. Тип на метал : Не'рѓосувачки челик. Клип : Клип на јастог од јастог. Производство : Увезен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.