0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Краток ракав за чудо нација Кратки ракави Трп, 2-пакет, големини 4- & Хаски

Краток ракав за чудо нација Кратки ракави Трп, 2-пакет, големини 4- & Хаски

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Толку удобно и убаво. Врвовите на овие момчиња од Хенли од Wonder Nation се разноврсна гардероба што може да се постави под неговата кошула со копче или да се носи соло со неговите омилени фармерки. Изработени во мек памук, овие момчиња на Хенлејс имаат дизајн помалку на ознаки, а најдобриот дел : добивате два! Исклучиво на. Материјал : 83% памук/17% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на Хенли. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер со затворање на копчињата. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Чувство на мека рака. Докажано дете тешко : внатрешно означување за додадена удобност. Кратки ракави на момчињата Хенли од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.