0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машка фанатици брендирани маица со долга сила на кралскиот чикаго, маица со долга сила

Машка фанатици брендирани маица со долга сила на кралскиот чикаго, маица со долга сила

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Како посветен обожавател на Чикаго Кобс, вие сакате да го покажете тој непоколеблив ентузијазам што е можно почесто. Остварете го токму тоа кога ќе ја ставите оваа маица со врвна сила од брендирана фанатици. Овој TEE има Crisp Chicago Cubs графики на градите, така што сите ќе знаат дека мислите бизнис кога станува збор за вашите омилени играчи. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Вратот на екипажот. Увезени. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Јака без ознака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.