0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студиото Wynwood Studio само одете по тоа мода и глам моден начин на живот wallиден стил на платно печатење злато металик злато 13x19

Студиото Wynwood Studio само одете по тоа мода и глам моден начин на живот wallиден стил на платно печатење злато металик злато

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со тоа само одете за тоа од печатените студио Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис златна нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.