0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ekena Millwork 5 W 5 H 1 2 P Стандарден Седгвик Булсеј Розета со квадратен раб

Ekena Millwork 5 W 5 H 1 2 P Стандарден Седгвик Булсеј Розета со квадратен раб

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Користете ги за да привлечете внимание од шевовите на обликување или подобрување на обични проекти со нашите елегантни дизајни. Достапно на повеќе височини за да одговара на традиционалните и модерните профили. Димензии : 5 "W x 5" H x 1/2 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.