0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Значи Лајт Од Лесна Улица Пријатна Удобност Мазги

Значи Лајт Од Лесна Улица Пријатна Удобност Мазги

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте им време на нозете да ја носат Пријатната Толку Лајт покрај Лесната Улица. Оваа гужва мазга едноставно се лизга за моментален стил и удобност. Врховната лесна конструкција може да се пофали со жив надворешен ѓон и отстранливо амортизирано подножје. Внатре гор додава движење на истегнување кога одите. Поместена влошка. Удобност мазга. Се лизга На Затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.