0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет на Божиќни украси со кафеави елени 14 “

Сет на Божиќни украси со кафеави елени 14 “

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа сезона додадете малку шарм во земјата со овие фигурини на елени. Дизајнирани во два различни ставови, тие сигурно ќе бидат фокусна точка на вашиот декор за одмор. Тие се совршен додаток на вашите полици или таблети. Карактеристики на производот : Божиќни украси на елени. Изгледа како рачно врежано дрво. Се одликува со два различни ставови. Само за затворено употреба. Димензии : Елен со редовен став : 14 "H x 10 " W x 3.5 "d. Елен со став на главата : 11,75 " H x 8 "W x 2.5 " d. Материјал (и) : полирезин. Комплетот вклучува 1 од секоја ставка прикажана во вкупна вредност од 2 кафеави еленски украси. Изгледа како рачно врежано дрво. Препорачано за употреба во затворен простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.