0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесни улични аба удобни станови

Лесни улични аба удобни станови

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè. Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бенд гарантира правилно вклопување. Подобрено со ултра лесен лесно движење од лесна улична мансар и лесна лесна флекс-надворешна плоча. Овој современ класик е исклучително разноврсен и може да ја комплиментира вашата гардероба. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Современа потпетица со низок блок. Истегнете за вклопување и удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.