0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Twix, путер од кикирики од млеко од кикирики, бар со големина на кралот

Twix, путер од кикирики од млеко од кикирики, бар со големина на кралот

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колачи шипки, Twix, завиткувач 2,8 мл колачиња, чоколадо, PB. Што е внатре : по порција : 110 калории (5% ДВ). 4 порции по пакет. 4 (шипки) да одам. Што има внатре, по порција (4 порции по пакет) : 110 калории (5% ДВ); 6 g вкупно маснотии (9% ДВ); 2,5 g Sat. маснотии (13% ДВ); 7 g шеќери (без дефиниран ДВ); 60 мг натриум (3% ДВ). ГДА се заснова на 2.000 калории диета. За да дознаете повеќе посета. Марс вистинско чоколадо. Ние ги цениме вашите прашања или коментари. Јавете се на 1-800-551-0907 или посетете не. Зачувајте го неискористениот производ и обвивка. Чоколадо од млеко од путер од кикирики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.