0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лугс машка елмриџ багажник

Лугс машка елмриџ багажник

DEN 863.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со чист и безвременски дизајн кој е изграден за да трае и сигурно да импресионира, машката „Елмриџ“ на Луг е тежок и стилски чизми од 6 инчи. Одликувајќи се со мазен полиран горен, овој чизми за чипка со траен патент обезбедува груб, но зголемен изглед. Одликувајќи се со мазен полиран горен, овој чизми за чипка со траен патент обезбедува груб, но зголемен изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.