0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените отсечени ткаени тркалезни пети на глуждот, мат Мери Janeејн пумпи

Жените отсечени ткаени тркалезни пети на глуждот, мат Мери Janeејн пумпи

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Фаќајте го гроздобер инспириран стил во пумпи за корпи од Brinley Co. Faux кожа нагоре прикажуваат мазна завршница и корпи со прсти на корпи. Подложните табани обезбедуваат дополнителна удобност и прицврстувачката лента на глуждот со акцент на тока го комплетира стилот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на шест. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinke Co. Co. Women'sенски отсечен ткаен тркалезен пети на глуждот, мат Мери Janeејн пумпи : Стил : пумпи. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3 "Чунки. Висина на платформата : 0,45". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : човечко изработено. Подножје : Подготвено. Материјал на горната/надворешната страна : Мерењата од кожа/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 6. Ве молиме, мерењата за белешка може да варираат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.