0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ново склопување на вентилаторот за ладење на моторот Platinum Pro, се вклопува во 2004 година- Volvo S60

Ново склопување на вентилаторот за ладење на моторот Platinum Pro, се вклопува во 2004 година- Volvo S60

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување кон нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме ново склопување на вентилаторот на радијаторот Платинум Про, 2,4 литарски L5 исклучува исклучувања Турбо. Тој е дизајниран да го замени постојното склопување на вентилаторот за ладење на моторот. Тоа одговара на вашиот 2004-2005 Volvo S60. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai New Platinum Pro мотор за ладење на вентилаторот, се вклопува во 2004-2005 Volvo S60 2.4 литар L5 го исклучува турбо, изработено од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. FITS Изберете : 2004-2007 Volvo V70 2004-2006 Volvo S80 2004-2005 Volvo S60 5 Cyl 2,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.