0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Печат Куќа Глувчето Се Држат Гумени Печат, 4 6 Лист, Колачиња Бандити

Печат Куќа Глувчето Се Држат Гумени Печат, 4 6 Лист, Колачиња Бандити

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Печатен Гумен Печат За Глувче Од Куќа, Лист 4" х 6", Бандити За Колачиња : Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно)Едноставно отстранете го ацетатниот слој За еднократна употреба, откривајќи ја винилната фигура со печатена слика, притиснете на блок, порамнете и печатете го секое мастило што може да се користи со традиционални печати монтирани на дрво и исчистете Го Со печат на дрво гумен Печат На еден лист за поддршка 6" Х 4" овие гумени марки Со врвен Квалитет, Прецизно Исечени ви даваат прекрасна слика секој пат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.