0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Војна На Ѕвездите: Оригинална Трилогија - Херои Значка Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Оригинална Трилогија - Херои Значка Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Оригинална Трилогија-Херои Значка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Оригинална Трилогија - Херои Значка Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.