0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Патување Колекција Жени Чара Тру Удобност Пена Тока Рамни Сандали

Патување Колекција Жени Чара Тру Удобност Пена Тока Рамни Сандали

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сандалата Чара Од Колекцијата Патување е свеж поглед на основниот изглед. Давајќи ви ги сите стилски квалитети за да ве однесат каде и да сакате да одите со нивната луксузна веганска кожа, ремен за прсти, ремен за глуждот со тока и отворен квадратен прст. Сите додека ги одржувате вашите стапала удобни со секој чекор во нивната влошка од пена од 4 мм tru comfort и затворање на бравата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.