0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фантоскоп Памук Полнење Квадратни Декоративни Фрли Перница Вметнете, 22 22

Фантоскоп Памук Полнење Квадратни Декоративни Фрли Перница Вметнете, 22 22

DEN 367.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Фантоскоп 100% Памук Полнење Квадратни Декоративни Фрли Перница Вметнете е направен од чист памук, кој има подобра кожа-стил и дава елегантен изглед и извонредни рака чувство, исто така дише и хипоалергични. Оваа влошка за перница е прикажана до работ за подобра издржливост и уредност, спречува лабави нишки и скршени рабови. Капакот на оваа перница вметнете. Врвен силиконизиран полиестерски микрофибер се користи за материјалот за полнење перници, обезбедувајќи врвна еластичност и плишаност. Мекото и бавно полнење за враќање ги прават перниците за фрлање удобни за потпирање, доволно дебели за поддршка на ' рбетот и половината. Вметнувањата за перници за фрлање фантоскоп се вашиот брилијантен избор за украсување софи или лумбална потпора, исто така ќе се чувствувате одлично да ја положите главата на неа за да дремнете попладне. Материјал : Изработен од 100% чист памук за покривање, исполнет со 100% хипоалергичен микро полиестер. Тесните шевови и надградениот полиестер обезбедуваат ултра цврстина, што гарантира дека сите перници за фрлање се добро исполнети и одржуваат соодветна мекост, додека имаат доволна поддршка и нема да станат шупливи. Лесно за чистење. Се препорачува рачно миење или лесно миење со благ детергент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.