0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата На каролина Bb2572rug Божиќни Подароци помеѓу Пријателите Corgi Машина Перат Меморија Пена Мат, 19Hx27W

Богатствата На каролина Bb2572rug Божиќни Подароци помеѓу Пријателите Corgi Машина Перат Меморија Пена Мат, 19Hx27W

DEN 271.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Богатства Каролина Bb2572rug Божиќ Подароци меѓу Пријателите Corgi Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19hx27w, Машина Перат Мемориска Пена Мат кој раса специфични Корги уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Подлога. Оваа Подлога За Мемориска Пена Што Може Да се Пере во Машина е од колекцијата Богатства На Каролина Божиќни Подароци меѓу Пријателите. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.