0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Природна Трајна Боја На Коса Светло Махагони Костен

Природна Трајна Боја На Коса Светло Махагони Костен

DEN 233.44
Достапно е за нарачката

Од стоката

5м Лесен Костен Од Махагони-Постигнете прекрасна боја на коса со долготрајни резултати дома со првата трајна боја на коса што ќе биде сертифицирана Од Програмата USDA Biopreferer®. Формулите на натуринт инспирирани од ботаника користат што е можно повеќе природни алтернативи без да го жртвуваат квалитетот на вашите резултати и содржат само најквалитетни состојки дизајнирани да испорачуваат и одржуваат сјајна боја и сјај. Кажете збогум на традиционалната боја на коса и здраво на подобра боја и нега на коса. Прескокнете го салонот-заштедете време и пари дома. Постигнете прекрасна долготрајна боја, мекост и сјај!. До 92% природно добиени со користење на глобалниот стандард ИСО 16128. Без амонијак, без парабени, без тешки метали. До 100% сива покриеност . Засекогаш без Суровост и секогаш веган!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.