0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Британски Витези Менс Конкорд Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

Британски Витези Менс Конкорд Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Запознајте Ги Машките Британски Витези Конкорд, модерно ажурирање на ретро класичен дворски чевел. Со силуета со низок врв и класичен дизајн НА БК оваа лесна патика ќе го одржува вашиот изглед свеж и кул. Кожа и вештачка кожа горниот дел. Затворање на чипка. Поместена јака и јазик. Амортизирана влошка. Гумен надворешен ѓон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.