0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Воздухот Сонцето Удобност Кул Велур Нулта Гравитација Дневна, Вар, Лице, во. во. Издишан АХСЦ-025

Воздухот Сонцето Удобност Кул Велур Нулта Гравитација Дневна, Вар, Лице, во. во. Издишан АХСЦ-025

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Доживејте го чувството на бестежинска состојба На Сонцето Удобност Кул Велур Нулта Гравитација Салони. Легнете и опуштете се додека останувате исправени и ги проверувате погледите на овие живописни салони. Користете го додека сончате или читате, но задолжително чувајте ладен пијалок при рака во удобниот држач за пијалоци. Обликуваната рачка за носење ги прави лесни за движење на копно или во вода. Обликуваниот држач за јаже е одличен за врзување на пристаништа, пловци, чамци или други салони. Патентираниот Безбедносен Вентил за Брзина овозможува брзо и лесно надувување и издувување без да се изгубат делови. Измешајте или совпаѓајте бои! Еден Дневна 83 "х 47" Издишани Големи 83 во. х 43 во. Издувана. Лиен Држач За Чаши. Обликувана Рачка За Носење. Обликуван Држач За Јаже. Сигурносен Вентил за брзина За Лесно Надувување И Издувување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.