0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Seachoice 3 4 Хромирани Месинг Знаме Пол Приклучок

Seachoice 3 4 Хромирани Месинг Знаме Пол Приклучок

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Цената е за.Производител Број На Дел : 50-70701кромирана месинг3/4" Големина На Дупка2 " Прирабница Зацврстете со # 8 завртки 77021 Знаме Поленоте : Меѓународните испораки не се достапни. Seachoice 3/4" Хромирани Месинг Знаме Пол Приклучок : хромирани месинг. 3/4 " големина дупка. 2 " прирабница. Прицврстете со завртки #8. Одговара На 77021 Столб За Знаме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.