0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Голем Џо Фуф Голема Торба За Грав Покрие Само, Лено 4ft, Какао

Голем Џо Фуф Голема Торба За Грав Покрие Само, Лено 4ft, Какао

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кога на вашиот сакан Фуф му треба освежување на капакот,ние ве покривме! Дизајниран да се координира со нашата голема колекција Ео Фуф, сега можете да нарачате нов капак што може да се отстрани и пере. Овој голем џо производ вклучува само една корица, без полнење и е дизајниран да одговара на нашата колекција Фуф. Сите Производи На Биг Џо се дизајнирани и пополнети ВО САД и процент од сите профити се донираат за помагање на оние кои имаат потреба. Голем Џо Фуф Само Голем Капак, Кафеава какао Издржлива рачка за да може лесно да се носи насекаде. Капакот на мека ткаенина мери приближно 38" W x 49" D x 38 " H кога Се става На Голем Фуф. Капакот може да се отстрани и измие по потреба. Дајте му на Вашиот Фуф освежување со капак во нова боја. Дизајниран да се користи со големи џо фуф производи. Не доаѓа со полнење, ова е само капакот. На-тренд бои. Сите Големи џо производи се дизајнирани и пополнети ВО САД во Нула Депонија Сертифициран Објект. Процент Од Сите големи профити На Ео се донираат за помош на оние на кои им е потребна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.